Kadra

Administracja

Dyrekcja Centrum

Ewa Reczek – dyrektor Maltańskiego Centrum Pomocy, psycholog
Katarzyna Ślęczek – wicedyrektor Centrum ds. spraw merytorycznych, pedagog specjalny
Grażyna Banach-Kociołek – dyrektor Przedszkola, wicedyrektor Centrum, psycholog

Pracownicy administracyjni

Agata Hiro-Szyba – kierownik sekretariatu
Błażej Wogórka – koordynator projektów
Urszula Srzednicka – koordynator projektów, koordynator metody 3i
Agnieszka Więch – rejestracja
Aneta Tyksińska – administracja przedszkola
Ewa Szymańska – rejestracja
Urszula Borówka – zaopatrzenie, administracja
Anna Mróz – specjalista ds. kadrowych
Paulina Tokaj – administracja

Kadra terapeutyczna

Lekarze

lek. med. Ewa Bielańska – psychiatra dzieci i młodzieży
dr Anna Lis-Hille – pediatra, neurolog dziecięcy
lek. med. Irena Solecka-Szpejda – pediatra, specjalista rehabilitacji
dr n. med. Małgorzata Szmurło – specjalista rehabilitacji medycznej

 Psycholodzy

Grażyna Banach-Kociołek
Barbara Chuchacz
Gabriela Figura
Izabela Straszewska
Joanna Drozdowicz
Joanna Kozak
Jadwiga Kozub-Dudek
Dorota Kubik
Aldona Kotwica
Aleksandra Leszczyńska
Monika Link-Lenczowska
Piotr Ozaist
Ewa Reczek
Ewa Sitnik
Elżbieta Szweda

Pedagodzy specjalni

Roksana Klechowska
Agnieszka Rucka
Anna Sarota
Aneta Szwenk-Bulka
Katarzyna Ślęczek
Katarzyna Woźniak

Neurologopedzi, logopedzi

Anna Bobińska
Joanna Bruno-Kamińska
Sylwia Gorczowska
Edyta Hajduk
Ewa Kasperska
Magdalena Ligęza-Michalik
Małgorzata Malaca
Daria Myrlak
Paulina Rutka
Edyta Szczurek
Anna Sznajder
Agata Wentz
Katarzyna Węgrzyńska
Czesława Zasada
Anna Zbozień

Fizjoterapeuci

Anna Ajszpur
Katarzyna Grabowska
Anna Kochmańska
Jan Krupiński
Ewa Kucharska
Romana Lewińska
Katarzyna Marzec
Danuta Gancarz
Ewelina Pach
Marta Przybyło-Rączy
Aleksandra Słomińska
Jolanta Stopa
Piotr Urbański

Terapeuci rodzinni i indywidualni

Ewa Reczek

Terapeuci innych specjalności

Teresa Ćwik – dogoterapeuta
Joanna Hobot – terapeuta SI/fizjoterapeuta
Małgorzata Hwang – terapeuta SI/pedagog specjalny
Anna Olasińska – aquaterapeuta/fizjoterapeuta
Ewa Oleś – terapeuta SI/pedagog specjalny
Olga Podsiadło – muzykoterapeuta
Katarzyna Rusin – terapeuta SI, terapeuta wzroku/pedagog specjalny
Urszula Srzednicka – superwizor 3i

Nauczyciele – przedszkole

Agnieszka Adamowicz (z-ca dyr. przedszkola)
Angelika Adamczyk
Liliana Bazydło-Zelek
Agnieszka Biała
Monika Biedrzycka-Bies
Sylwia Domalewska
Barbara Dudzik
Malwina Dynowska
Małgorzata Dżon
Agnieszka Gierek-Kęsik
Sylwia Hajdo
Natalia Kobędzowska
Marzena Korzeniowska
Małgorzata Kowalczyk
Dorota Kubik-Deryło
Katarzyna Kuter-Kasprzycka
Aldona Kuźniar
Magdalena Pasternak
Kinga Piszczek
Anna Sarota
Dobromiła Smolak
Tatyana Sukhodolskaya
Kinga Tabor
Karolina Tomasiak
Dorota Węglarz
Anna Zaremba
Beata Zielińska
Joanna Życińska

Pomoc nauczyciela – przedszkole

Zofia Czaja
Sylwia Dulny
Katarzyna Gancarz
Barbara Gawin
Monika Gędłek
Zofia Hryniewiecka – pracownik kuchni
Izabela Łuszcz
Agnieszka Merynda
Aleksandra Męcnarowska
Wanda Mróz
Katarzyna Opoczko