Administracja

Dyrekcja Centrum

Ewa Reczek – dyrektor Maltańskiego Centrum Pomocy, psycholog
Katarzyna Ślęczek – wicedyrektor Centrum ds. spraw merytorycznych, pedagog specjalny
Błażej Wogórka 
– wicedyrektor Centrum ds. administracyjnych, menedżer w ochronie zdrowia

Pracownicy administracyjni

Agata Hiro-Szyba – kierownik sekretariatu
Błażej Wogórka – dyrektor administracyjny, koordynator projektów
Urszula Srzednicka – koordynator projektów, koordynator metody 3i
Agnieszka Więch – rejestracja
Aneta Tyksińska – administracja przedszkola
Ewa Szymańska – rejestracja
Anna Mróz – specjalista ds. kadrowych
Paulina Tokaj – administracja
Joanna Dutkiewicz – główna księgowa
Kamil Żak – administracja

 

Kadra terapeutyczna

Lekarze

lek. med. Ewa Bielańska – psychiatra dzieci i młodzieży
dr Anna Lis-Hille – pediatra, neurolog dziecięcy
lek. med. Irena Solecka-Szpejda – pediatra, specjalista rehabilitacji
dr n. med. Małgorzata Szmurło – specjalista rehabilitacji medycznej

Psycholodzy

Barbara Chuchacz
Joanna Drozdowicz
Joanna Kozak
Jadwiga Kozub-Dudek
Dorota Kubik
Aldona Kotwica
Monika Link-Lenczowska
Gabriela Michalik
Piotr Ozaist
Ewa Reczek
Izabela Straszewska

Pedagodzy specjalni

Agnieszka Biała
Malwina Dynowska
Roksana Klechowska-Kuc
Anna Sarota
Aneta Szwenk-Bulka
Katarzyna Ślęczek

Neurologopedzi, logopedzi

Joanna Bruno-Kamińska
Paulina Gałęzia-Mucha
Sylwia Gorczowska
Sylwia Gruca
Edyta Hajduk-Hasanagić
Ewa Kasperska
Katarzyna Kurowska
Magdalena Ligęza-Michalik
Anna Sznajder
Czesława Zasada
Anna Zbozień

Fizjoterapeuci

Anna Ajszpur
Katarzyna Biros
Gabriela Bochenek
Jan Krupiński
Ewa Kucharska
Danuta Gancarz
Ewelina Łukasik
Piotr Porzyc
Ada Rudnicka
Jolanta Stopa
Zuzanna Tylek

Terapeuci rodzinni i indywidualni

Ewa Reczek
Piotr Ozaist

Terapeuci innych specjalności

Teresa Ćwik – dogoterapeuta
Joanna Hobot – terapeuta SI/fizjoterapeuta
Klaudia Hryc – terapeuta SI
Małgorzata Hwang – terapeuta SI/pedagog specjalny
Anna Olasińska – aquaterapeuta/fizjoterapeuta
Olga Podsiadło – muzykoterapeuta
Aleksandra Poręba – terapeuta SI
Katarzyna Rusin – terapeuta SI, terapeuta wzroku/pedagog specjalny
Urszula Srzednicka – superwizor 3i

Nauczyciele – przedszkole

Angelika Adamczyk
Liliana Bazydło-Zelek
Monika Biedrzycka-Bies
Iwona Bogunia
Malwina Dynowska
Kamila Gucwa-Potoczek
Adrianna Herbuś
Natalia Kobędzowska
Marzena Korzeniowska
Monika Komenda-Sawicka
Paulina Kotalla
Dorota Kubik-Deryło
Barbara Lis
Maria Łyszczarz
Magdalena Pasternak
Sylwia Pepłowska
Anna Pieronkiewicz
Karolina Piwowarczyk
Justyna Pokracka
Aleksandra Poręba
Anna Sarota
Karolina Tomasiak
Anna Piecha
Natalia Walkowiak
Beata Zielińska
Anna Żurek
Joanna Życińska

Asystent nauczyciela – przedszkole

Zofia Czaja
Barbara Gawin
Monika Gędłek
Anna Głupczyk
Zofia Hryniewiecka – pracownik kuchni
Izabela Łuszcz
Agnieszka Merynda
Wanda Mróz
Katarzyna Opoczko
Polina Rohova
Oksana Semeniuk
Ewa Strumińska-Frydel
Katarzyna Kołodziejczyk – pielęgniarka przedszkole

 

 

ZakonMaltański

al. Kasztanowa 4a, 30-224 Kraków
12 424 14 40

Tu też jesteśmy!

\r\n
CentrumMaltanskie

\
CentrumMaltanskie
\r\n
Skip to content