Kariera

Dlaczego my?

Maltańskie Centrum Pomocy Dzieciom i ich Rodzinom w Krakowie to największy ośrodek wczesnej interwencji w Europie Centralnej. Praca w Maltańskim Centrum Pomocy jest pracą w zespole doświadczonych specjalistów, w atmosferze wzajemnej współpracy. Podstawą naszej działalności jest praca zespołowa.

 

Oferty pracy

 

fizjoterapeuta - oferta pracy

 
 
 
 

 

Nie znalazłeś nic dla siebie?

Maltańskie Centrum zatrudnia psychologów, pedagogów specjalnych, fizjoterapeutów, logopedów, neurologopedów. Działające w Maltańskim Centrum Niepubliczne Przedszkole Specjalne zatrudnia nauczycieli oraz asystentów/pomoc nauczyciela. Nie czekaj na najbliższą rekrutację – aplikuj teraz! Twoje zgłoszenie będzie rozpatrzone jako pierwsze podczas najbliższej rekrutacji!

Aby aplikować, wyślij swoje CV na adres:

  • kandydaci do Centrum: biuro@maltanskiecentrum.pl
  • kandydaci do Przedszkola: malta@przedszkolemaltanskie.pl

 

Nie zapomnij o dołączeniu do CV klauzuli o następującej treści:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Maltańskie Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i Ich Rodzinom (al. Kasztanowa 4a,30-227 Kraków), w celu realizacji procesu rekrutacji.
Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Maltańskie Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i Ich Rodzinom (al. Kasztanowa 4a,30-227 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.